FLOWER GIRL

Kleurrijk en uitbundig sprookje met een boodschap

Feature   |  Fatrick Tabada   |  74 min   |  Filipijnen   |  2025
   |  Ketelhuis 2
 Filipijns  Engels ondertiteld

  Mix  Queer  Trans 

Als de leeghoofdige influencer Ena, wiens leven draait om sponsordeals en ijdelheid, op een avond een trans vrouw beledigt, heeft ze toch echt de verkeerde gekozen. Want deze transvrouw is tevens een krachtige toverfee.

De volgende ochtend wordt Ena opeens wakker zonder vagina, maar wel met een magische bloem die de verwensing misschien ongedaan kan maken.

In deze uitzinnige komedie-met-een-boodschap zal Ena alle stadia van ontkenning, paniek en illusies op uiterst vermakelijke wijze tonen, om langzaam de lessen te leren die ze jarenlang heeft ontkend.

Met oogverblindend kleurige beelden, en een heerlijk absurdistische plot, weet deze Filipijnse film in al haar buitenissigheid toch een duidelijke boodschap neer te zetten.